Neswaardencross 2012

Ook voor 2012 hebben we weer 2 MTB/Cross wedstrijden op het programma staan.

Op zaterdag 21 januari en zaterdag 4 februari zullen 2 wedstrijden georganiseerd worden op ons parcours aan de Neswaarden in Aalst.

In tegenstelling tot eerdere berichten word er 1 klassement over 2 wedstrijden opgemaakt.

De wedstrijden starten om 14.30 uur en gaan over 1 uur en 1 ronde.

Permanence is bij autoschadebedrijf van der Stelt aan de zaaiwaard 5 in Aalst waar inschrijven vanaf 13.30 uur mogelijk is.

Achteraf is er ook de mogelijkheid je fiets af te spuiten. Douchen is mogelijk in het clubgebouw van WTC Maas~Waal in Brakel.

Inschrijfgeld: EUR 3,- Al het inschrijfgeld komt ten goede van het World food Program. (ook Maas~Waal leden betalen inschrijfgeld)

Er wordt een klassement opgemaakt over 2 wedstrijden met diverse mooie eindprijzen.

Omdat wij van mening zijn dat de organisatie van de Lithse ham cross ook een groot aantal renners verdient hebben we besloten op de datum dat deze cross georganiseerd wordt (28-januari) niet te rijden maar een week later op 4 februari.

De Neswaardencross wordt mede mogelijk gemaakt door:

Maatjeadvocaten zaltbommel

 

 

 

 

 

 

VanNoord accountants Zaltbommel

 

 

autoschadebedrijf van der Stelt Aalst

 

Een reactie naar “Neswaardencross 2012”

  1. TC Lith 30 januari 2012 at 10:09 #

    Sportvrienden,

    Bedankt voor het verschuiven van de datum.
    Mede hierdoor hadden wij een mooi deelnemersveld; 80 starters.
    Veel succes met de 2e Neswaardencross op 4 februari en wellicht komen we even kijken.

    gr.
    TC Lith

Reageer